2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis

Iššūkiai, iššūkiai, iššūkiai2012 - ieji eina į pabaigą. Laikas prisiminti naujamečius pažadus ir pasižiūrėti ar jie buvo įvykdyti. Praėjusių metų lapkričio 29 - ąją dieną paskelbiau savo 12 knygų sąrašą ir prisiekiau, kad perskaitysiu jas ateinančiais metais. Besididžiuodama pranešu, kad man pavyko. Jeigu netikite, spustelėkit čia ir prieš jūsų akis atsivers mano sąrašas bei nuorodos į atsiliepimus apie kiekvieną knygą.  

Iššūkis buvo sėkmingas ir tuo, kad daugiau negu pusė (tiksliau net devynios) knygų buvo tikrai geros. Nusivylimais pavadinti galėčiau tik viso labo dvi knygas. Na, o viena nei tokia, nei tokia. :)

Taigi, turėdama šiokios tokios patirties šiame projekte, šių metų sąrašą apsvarsčiau daug atsakingiau. Tiesą sakant, šiemet gailėjausi į sąrašą įtraukusi kai kurias knygas, nes supratau, kad gal ne taip labai jų ir noriu. Tiesiog begalinis užsidegimas ir noras kuo greičiau įsijungti į šią atrakciją ir įtakojo tokį žaibišką mano apsisprendimą. 

Bet užteks plepalų, pereikime prie įdomesnių dalykų. Prie sąrašo!

PAGRINDINIS SĄRAŠAS:
 1. John Irving - Sidro namų taisyklės
 2. Hermann Hesse - Stiklo karoliukų žaidimas
 3. Janet Fitch - Baltasis Oleandras
 4. Mario Puzo - Krikštatėvis 
 5. Gabriel Garcia Marquez - Šimtas metų vienatvės 
 6. Charles Bukowski - Paštas
 7. Stephen King - Kerė 
 8. Margaret Mitchell - Vėjo nublokšti (I, II)
 9. Virginia Woolf - Į švyturį
 10. E. M. Remarque - Trys draugai
 11. E. M. Remarque - Dangus neturi išrinktųjų
 12. Emily Bronte - Vėtrų kalnas
ALTERNATYVIOS KNYGOS:
 1. Philip Roth - Apmaudas
 2. Herbjorg Wassmo - Dinos knyga
Taip atrodo mano sąrašas. Linkiu sau ir kitiems dalyviams (kurių šiais metais žymiai daugiau) sėkmės!7 komentarai:

 1. "Dangus neturi išrinktųjų" - labai labai graži knyga! O "Baltąjį oleandrą" aš irgi norėčiau perskaityti, bet neturiu, o sostinėj nemoku naudotis bibliotekos paslaugomis. Nors gal nenemoku, o tiesiog susilaikau nuo ėjimo į bibliotekas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vienintelė nuomonė, kuria girdėjau apie šią knygą buvo "labai nekokia". Tai dabar turiu dar vieną nuomonę, visiškai priešingą pirmąjai! :D
   O bibliotekos geriau neignoruok. :D

   Panaikinti
 2. Iš tavo sąrašo skaičiau 6 knygas. Visos vertos dėmesio :) Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 3. ,,Baltasis oleandras'' man labai patiko, taip kaip ir ,,Trys draugai''. Na, ir King'o ,,Kerė'' taip pat tikrai dėmesio verta knyga. Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaičiau penkias knygas iš tavo sąrašo ir nė viena nenuvylė. Tikiuosi, jog ir tau jos atneš tiek pat skaitymo malonumo.:)

  AtsakytiPanaikinti