2013 m. sausio 1 d., antradienis

Su 2013!

Trumpas įrašas, kuriame noriu tiesiog trumpai pasveikinti visus knygų skaitytojus su jau atėjusiais 2013 - aisiais metais! Išgyvenome pasaulio pabaigą, kurios nebuvo ir va, dar vieni metai priešaky. 

Ta proga dar kartą pasigirsiu sėkmingai įveiktų 2012 - ųjų metų knygų iššūkiu, bei tuo, kad įvykdžiau pasižadėjimą perskaityti 60 knygų!

Pasižadėjimą įvykdžiau su kaupu, deja skaičius paveikslėlyje netikslus. Perskaičiau ne 69, o net 76 knygas. 

Nauji metai - nauji pasižadėjimai! Šįsyk užsikėliau 80 knygų kartelę:


Taip pat pasižadu įveikti 2013 - ųjų metų knygų iššūkį!


Taip pat sieksiu tobulinti tinklaraštį, noriu būti juo visiškai patenkinta. Kartais nesirašo, kartais rašosi net labai, bet nėra apie ką na ir panašūs dalykai. Retkarčiais net gaila, kad nesu robotas.

Daugiau neturiu ką sau prisižadėti. Norėjau prisiekti skaityti daugiau lietuvių autorių, tačiau paklaususi savęs nuoširdžiai, supratau - kam save kankinti, jei nesinori? Norėjau prisiekti įsigyti daugiau nuosavų knygų, tačiau su jų pirkimu dar negaliu susidraugauti. Kažkaip vis maloniau imti suskaitytą ir per rankas ne kartą perėjusią bibliotekinę knygą..

O visiems kitiems noriu palinkėti vieno, visų skaitytojų geidžiamiausio dalyko - nuostabių knygų! Kad perskaitytumėte jų kuo daugiau! Gerų metų!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą