2012 m. sausio 17 d., antradienis

26. Stephen King „Gyvulėlių kapinės“

PET SEMATARY (1983m.), 351psl., Eridanas (1995m.)

Pirmoji perskaityta knyga iš knygų iššūkio!

Kingas yra gėris. O šita jo knyga yra didžiulis gėris. Šiandien grįžusi iš mokyklos puoliau prie jos, kad tik kuo greičiau pabaigčiau. Žiauriai knietėjo sužinot kaip baigsis.

Nieko naujo nepasakysiu. Visi žino, kaip įtikinamai Kingas rašo, kuria įtampą ir sukelia baimę. Visi žino, kad kito tokio kaip jis nėra. Ir aš to neneigiu, tik pritariu tokiai nuomonei, nes jo knygos, kiek esu skaičiusi, paliko įspūdį.

Vienas liūdinęs dalykas yra tas, kad pats pagrindinis veikėjas labai primena kitų jo knygų pagrindinius veikėjus. "Gyvūlėlių kapinių" Liusas, "Švytėjimo" Džekas vos ne kaip dvyniai. Dar daug galėčiau išvardinti panašumų tarp šių knygų, nes radau tikrai nemažai.

"Švytėjime" erzino gerąja prasme tas laiko tampymas. Čia jo taip pat yra! Rodos, jau taip įdomu, jau kaip čia baigsis, o tik šast, ir baigiasi skyrius ir imama pasakoti apie kažką kitką! Vat tai šiek tiek erzina, bet ir skatina kuo greičiau skaityti.
Dar kažką norėjau pridurti, bet pamiršau... :(

Tikrai gera knyga, statyčiau ją greta "Švytėjimo", abi jos labai įdomios, šiurpinančios ir įtraukiančios. Neabejotinai rekomenduotinos skaityti. :)

Knygos nugarėlė: Luisas ir Reičelė Kridai. Ideali jauna šeima, kurioje auga du žavūs vaikučiai. Nusipirkę namą tikisi laimingai sulaukti senatvės ir... mirties. Tad giltinė nelaukia; netrukus ji jau šiepia savo aštrius grasius dantis. Deja, paaiškėja, kad yra dalykų kur kas baisesnių nei pati Mirtis...


(anotacija kažkokia kvaila..)

2 komentarai:

 1. Stephen King mano megstamiausias rasytojas, o Gyvuneliu kapines buvo pirmoji, kuria skaiciau. Jo istorijos be galo itraukia ir knygos nesinori padeti i sona :) Renku visa S. King kolekcija lt ir en kalbomis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kingas ir man patinka, bet ištisai vien jo knygas skatyti nenorėčiau..
   O kolekcija turėtų būti nebloga, nes knygų jis turi nemažai prikepęs. Sekmės ją pildant. :)

   Panaikinti