2011 m. gruodžio 30 d., penktadienis

Keli sakiniai seniems metams palydėt..


Baigėsi dar vieni metai.. Kiti tinklaraštininkai jau kurpia metines apžvalgas ir perskaitytų knygų ataskaitas, o aš, deja, tokiais dalykais pasigirti negaliu. Juk mano "puslapiams" dar tik penki mėnesiai, nėra kuo girtis. :)

Mintis registruoti perskaitytas knygas man jau seniai tūnojo kažkur galvoje. Bet vis tingėdavau ką nors pradėti, kol vieną dieną mintis pavirto į šį tinklaraštį. Atrodo, rašyti pradėjau visai neseniai, o žiūrėk, jau tuoj bus pusė metų! Įdomu, įdomu, kaip viskas čia atrodys po pusmečio.

Kažkada rašiau kažkokį tais blog'iuką, kuris užsidarė ties ketvirtu (?) įrašu. Atsieit liejau savo pirmąsias paaugliškas mintis (xo), bet žinoma, širdies liejimas man nusibodo greičiau, negu kitiems. tikriausiai. Šiandien be jokių užuolankų galiu pasakyt - rašiau nesąmones, tiesiog bet ką, dėl dėmesio stokos.

Šis blog'as man, jau man pačiai artimesnis, įdomesnis. Nes demonstruoti savo unikalią (xo, xo) asmenybę, kuriai nėra nei dvidešimties metų, tikriausiai dar per anksti. Žiauriai per anksti..

Tikriausiai per daug nukrypau nuo temos. Norėjau parašyti, kuo man buvo ypatingi šie, 2011-ieji, metai. O gi, tuo, kad atradau knygas iš naujo!! Turiu dėl to padėkoti savo draugei, kuri mane kartą pasikvietė palydėti ją iki bibliotekos. O tada ir atsiminiau, juk ir aš skaitydavau! Tada, bevaikštant po pilnas lentynas knygų, slepiančių savyje įvairiausias istorijas, meilė joms atgimė iš naujo. :) Gaila tik vieno, kad mano draugė dabar pati skaitymą pamiršo, galima sakyti, apsikeitėme vaidmenimis. Galbūt "pagalbos" ranką eilė ištiesti man? :)

Gerų 2012 metų! Visiems! Net ir neskaitantiems.

1 komentaras: