2012 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis

63. Neil Gaiman „Žvaigždžių dulkės“

Neil Gaiman STARDUST
Puslapių skaičius: 184
Leidykla: Bonus Animus
Iš kur gavau? Iš bibliotekos

Vertinu: 4/4 (1 - nelabai patiko, nerekomenduoju, 2 - gal ir visai nieko, bet..., 3 - visai gera, nesigailiu skaičius, 4 - labai patiko ir įstrigo, visiems rekomenduoju!)

Knyga pilna stebuklų, gnomų, raganų, burtų bei nuotykių. T.y. tipiškų pasakų motyvų. Bet tai nereiškia, kad bus nuobodu, gal kiek nuspėjama, bet man vistiek patiko.. Labai prablaškanti nuo kasdienybės. Vos atsivertus, vaizduotėje iškilo Sienos kaimelio namų stogai ir smailios elfų ausys.

Kažkada per televizorių rodė filmą pagal šią knygą sukurtą. Tik aš jo nežiūrėjau, tik užmečiau akį ir perjungiau kanalą. O dabar visai norėčiau.

Daug kas verkia dėl, neva, tragiško knygos vertimo. Nėra jis jau toks blogas, man užkliuvo tik porą kartą su pinigais ir matavimo vienetais. Juokinga.

Tikėjausi, kad perskaitysiu mielą pasakaitę apie stebuklingą šalį. Tokią ir perskaičiau. Ir sėdžiu dabar laiminga nepaisant susierzinimo dėl šiandien nedirbančios bibliotekos.

P.S. Kaip galima nesusivilioti knyga su tokiu viršeliu?

KNYGOS NUGARĖLĖ: Šiuolaikinė britų rašytojo N. Gaiman pasaka suaugusiems. Tristanas Tornas pasiryžęs viskam, kad tik užkariautų kaimo gražuolės Viktorijos širdį. Net ir atnešti jai žvaigždę, nukritusią Pasakų šalyje, kuri plyti už sienos, skiriančios šalį nuo Anglijos. Tristanas leidžiasi į pavojingą kelionę, neįtardamas kaip ji pakeis jo likimą.

5 komentarai:

 1. ach, tamsta priminei man kaip labai noriu paskaityt šią knygą, bet visada randu tik antrą dalį... džiugu, kad geras įvertinimas, gal ir man patiks.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Antrą dalį? Dar ir tokia yra???

   Panaikinti
  2. E... man atrodo ant knygos tikrai mačiau II skaičių. Kitu atveju apsigavau labiau nei įmanoma apsigauti.

   Dabar pagooglinau ir... jo -____- knyga viena. VIENA. Tamsta ar jau parnešėt šią knygą į biblioteką? ar ant jos niekur nėra kokio II? ant nugarėlės? Ką po galais aš mačiau?!

   Panaikinti
  3. Taip, yra skaičius 2. Manau, kad čia tiesiog leidykla sunumeravo leisdama šio autoriaus knygas ir tiek. Na, kol kas tik toks paaiškinimas man į galvą ateina. Nes kitu atveju, bent anotacijoje turėtų būti užsiminta, kad čia kažkokia antra dalis. Bet ir skaitant taip neatrodo.

   Panaikinti
  4. Hmm.... Ačiū labai, tada ir aš ieškosiu jos, va, be tamstos ir nežinočiau :) tiek metų maniau, kad niekaip pirmos knygos nerandu >_>

   Panaikinti