2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis

54. Mark Twain „Tomo Sojerio nuotykiai“

Mark Twain THE ADVENTURES OF TOM SAWYER
Puslapių skaičius: 320
Leidykla: Alma littera
Iš kur gavau? Iš bibliotekos

Vertinu: 3/4 (1 - nelabai patiko, nerekomenduoju, 2 - gal ir visai nieko, bet..., 3 - visai gera, nesigailiu skaičius, 4 - labai patiko ir įstrigo, visiems rekomenduoju!)

Faina visai tokia knygutė. Su puslapiais dvelkiančiais vaikyste, žaidimais, nuotykiais, įsivaizduojamais baubais ir šmėklomis. Priverčianti pasinerti į savos vaikystės prisiminimus. Manoji vaikystė dar visai neseniai baigėsi. Be vistiek su lėlėm nebežaidžiu jau, o ir nulaužta medžio šaka vaizduotės taip nebekaitina.

Ši knyga nostalgiška, vaikiškai šviesi, skaityti ją lengva ir malonu. Tomo Sojerio nuotykiai ir visokiausi sumanymai įdomūs ir išradingi, todėl skaityti nebus nuobodu. O kai po to velnių gauna! Visai kaip tikrovėj. Nemanau, kad ji skirta vien vaikams, skaityti ją gali visi. Nes nors ir knyga apie vaikystę, parašyta ji visai ne vaikiškai.

Anotacija: Tai garsaus amerikiečių rašytojo Mark Twain (Marko Tveno, 1835–1910) apysaka apie viso pasaulio vaikų pamėgtą dvylikametį padaužą Tomą Sojerį, jo geriausią draugą Heklberį Finą, apie jųdviejų linksmas išdaigas ir nepaprastus nuotykius.
Knyga kupina juoko, šilumos, džiaugsmingos energijos ir tik Markui Tvenui būdingos šviesios išminties.

1 komentaras:

  1. Na... Nors pati dar neperskaičiau knygos, bet kiek spėjau perskaityti, buvo nebloga. Per visus tinklalapius kuriuos perėjau, mačiau pačius geriausius komentarus, gal kokie 5 ar 6 blogi. Rekomenduoju visiem.

    AtsakytiPanaikinti