2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis

84. Susanna Kubelka „Ofelija mokosi plaukti“

Susanna Kubelka OPHELIA LERWT SCHWIMMEN
Puslapių skaičius: 363
Leidykla: Alma littera
Iš kur gavau? Pasiskolinau

Su mokslų pradžia, kuri vieniems buvo vakar, o kitiems bus tik rytoj (man taip pat). Stengiuosi nestresuoti ir tuo tarpu skaityt knygas kokias noriu ir kol dar galiu. Ši vėl pasiskolinta ir įbruko man ją į rankas su žodžiais, kad labai negraži ir labai šlykšti knyga apie seksą kažkokia. Bet aš vistiek pabandžiau ją perskaityti, nes pavadinimas buvo labai girdėtas ir kažkodėl nuojauta man kuždėjo, kad nėra ji tokia jau bloga.

„Džiuginkit širdį. Stenkitės pamatyti ką nors gražaus!“

Ir taip, iš tikrųjų, ji visai ne šlykšti, nors taip, to žadėtojo sekso čia yra ir šiaip daug puslapių skirta vyrų viliojimo menui. Bet apskritai ši knyga apie moterį, kuri gali pasiekti ką tik nori, apie moterį, kuri save gerbia, kuri pasitiki savimi bei savo jėgomis, kuri yra savarankiška bei apsukri. Nežinau, kaip kitus skaitytojus, tačiau mane ši knyga įkvėpė labiau mylėti save, labiau save gerbti, keisti požiūrį.

Parašyta gana paprastu, kiek šmaikščiu, kartais ironišku stiliumi, taip, kad persiirti per tuos puslapius nėra jokio vargo. Dažniausiai iš Ofelijos meilės reikalų ir jos reakcijos galima smagiai pakikenti. Ji pilna optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo, bet kokios problemos jai tėra trumputis etapas, nes ji tiesiog negali ilgą laiką būti užsigrūzinusi. Tad džiaugsmas, viltis, persiduoda. Atrodo, kad dabar pat gali nuversti kalnus. „Drąsa geriausias ginklas.“

Labai moteriška knyga, apie moteriškus dalykus, įkvepianti ir pakelianti ūpą, gal nėra labai rimta, tačiau gana smagi. O dar tas žavusis meilės miestas Paryžius...


KNYGOS NUGARĖLĖ: Erotinis kūrinys, kuriame vėl gvildenama šiuolaikinės moters gyvenimo tema. Prie rudaplaukės gražuolės Ofelijos, apsigyvenusios ištaigingame milijonierės tetos išnuomotame bute, kaip musės prie medaus limpa vien svetimšaliai. O jos svajonė –pasimylėti su prancūzu. Tačiau išsilavinusi ir karštakraujė Ofelija, geidžianti pasimėgauti meile ir padaryti karjerą, žino daugybę būdų, kaip moteriai pasiekti savo tikslą, ir atvirai juos išpasakoja skaitytojams.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą