2012 m. birželio 13 d., trečiadienis

66. Harlan Coben „Netikėtas smūgis“

Harlan Coben DROP SHOT
Puslapių skaičius: 320
Leidykla: Jotema
Iš kur gavau? Iš bibliotekos

Vertinu: 4/4 (1 - nelabai patiko, nerekomenduoju, 2 - gal ir visai nieko, bet..., 3 - visai gera, nesigailiu skaičius, 4 - labai patiko ir įstrigo, visiems rekomenduoju!)

Mėgstu šio autoriaus detektyvus! Kiek skaičiau jo knygų (o iki šios skaičiau dvi: "Miškai" ir "Tik vienas žvilgtelėjimas") dar neapvylė. Nors mano mylimiausia lieka pirmoji - "Miškai".

Kaip visada, įdomi, įtraukianti istorija, šmaikštus pasakojimo stilius ir visiškai netikėta pabaiga. Man nesuvokiama, kaip autorius viską taip puikiai suraizgo. Pabaiga buvo tokia, kurios visai neįsivaizdavau, o kažką panarstyt bandžiau, bet ech, ką čia aš.. Tai va, man tikrai patinka, būtinai ieškosiu daugiau jo knygų, gaila, kad bibliotekoje retai pasitaiko.

Skaitosi tikrai labai lengvai, kadangi labai daug tiesioginės kalbos. Vienu prisėdimu šimtą puslapių laisvai galima patvarkyti. Ai, man galbūt kartais kliuvo tie tipo juokeliai, kartais atrodydavo kiek perspausta, bet šiaip tai daugiau neturiu jokių priekaištų.

P.S. Knyga nėra sunki, puikiai tinka norint atsipalaiduot, užsimiršt, kai gaila laiko skaityti visokius niekalus.

KNYGOS NUGARĖLĖ: Stadione, priešais kioską, kur Moet šampano taurė kainuoja 7,50 dolerio, šaltakraujiškai nušaunama jauna moteris. Kažkada ji buvo pasiekusi svaiginančias teniso aukštumas. Dabar, JAV atvirųjų varžybų įkarštyje, laikraščių antraštės liaupsina kitą jauną žaidėją iš kitos barikadų pusės. Kai sporto agentas Mironas Bolitaras imasi tirti nužudymą, jis atskleidžia ryšį tarp šių dviejų žaidėjų ir prieš šešerius metus įvykdytą žmogžudystę prabangiame klube.
Greitai Mironas įklimpsta susidūręs su nesąžiningu JAV senatoriumi, pavydžia motina ir mafija. Jis supranta žaidžiąs labai pavojingą žaidimą – su žudiku ir tiesa.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą