2011 m. lapkričio 20 d., sekmadienis

Neskaitadienių filosofijaKodėl būna dienų, kada negaliu atsiplėšti nuo betkokios knygos, o kartais tiesiog į jų pusę pažiūrėti sunku?
Pastaroji savaitė būtent tokia.. Rodos, slampinėju po namus, neturiu ką veikti visiškai, bet knygos nepaimu nors tu ką. Žinoma aš bandžiau tačiau, perskaičiusi porą puslapių pagaudavau save galvojančią apie viską tik ne apie knygos turinį.

Ir dabar toks apmaudas atsiranda... Juk per tas dienas galėjau kokią puikią knygą perskaityti ir patalpinti nuomonę apie ją blog'e, o iš tikrųjų aš tik tuščiu žvilgsniu spoksau į knygos viršelį..

2 komentarai:

  1. Būna ir man taip :D Ir svarbiausia, kad tai tęsiasi jau gal porą savaičių. Ne esmė, kad stovi krūva knygų, kurios tikrai įdomios, bet na, nesiskaito niekaip. O be abejo, kai skaitymui laiko nė trupučio neturėsiu, užsinorėsiu kokią knygą paskaityti.. Taip jau būna :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Cha, man tokie periodai užeina mėnesiais. Ir dabar taip yra. Kažkur girdėjau, kad patariama skaityti reguliariai, ta prasme, kad jei jau pradėjai, pasistenk išvengti tų “atostogų nuo skaitymo“, nes jos gali užsitęsti iki begalybės ;D

    AtsakytiPanaikinti